ContactAZL
 
Algemene Zwemvereniging Leidschendam (AZL)
Clubhuis AZL - zwembad De Fluit
Fluitpolderplein 1
2262 ED  Leidschendam
Nederland
 
www.azl.nu
 
 
 

Postadres

Algemene Zwemvereniging Leidschendam
Fluitpolderplein 1
2262 ED  LEIDSCHENDAM

 

Telefonische bereikbaarheid

Onze vereniging draait voor 100% op enthousiaste vrijwilligers, die in hun 'vrije tijd' vaak gewoon een voltijd baan hebben buiten het zwembad. Mede om die reden zijn we niet telefonisch bereikbaar en geven we de voorkeur aan contact via de e-mail, of aan persoonlijk contact tijdens de verenigingsuren in het zwembad. Wilt u toch iets telefonisch bespreken, stuur dan even per e-mail een verzoek om te worden teruggebeld.  

E-mailadressen

Voor gerichte informatie over een bepaald onderdeel van AZL kunt u rechtstreeks contact opnemen met de onderstaande personen of afdelingen:

Algemeen    
Algemene informatie   info@azl.nu
     
Bestuur    
Contact voorzitter Marcel Schapers voorzitter@azl.nu
Dagelijks bestuur   bestuur@azl.nu
     
Afdelingen    
Waterpolo Polocommissie waterpolo@azl.nu
Wedstrijdzwemmen Wedstrijdcommissie SG de Vliet wzc@sgdevliet.nl
Sport en Spel Raymond Ledeboer sportenspel@azl.nu
Leszwemmen Commissie Elementair Zwemmen leszwemmen@azl.nu
Voor specifieke vragen over Scubadoe snorkelen snorkelen@azl.nu
     
Clubhuis Ton de Kwant en Carola Latté clubhuis@azl.nu
     
Lidmaatschap en contributie    
Ledenadministratie Erik van Bussel ledenadministratie@azl.nu
Lidmaatschap beëindigen   opzeggen@azl.nu

 

Vertrouwenspersoon

Wilt u vertrouwelijk iets melden, zoals grensoverschrijdend gedrag, neem dan contact op met de vertrouwenspersoon van AZL via vertrouwenspersoon@azl.nu.

U kunt ook contact opnemen met het Vertrouwenspunt Sport van NOC-NSF. Het telefoonnummer van het Vertrouwenspunt Sport is 0900 202 5590. Bellen met dit nummer kost €0,10 per minuut. Deze hulplijn met professionele hulpverleners is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 22:00 uur en op zaterdag van 12:00 tot 16:00 uur. Op zondag is er geen bereikbaarheid. U kunt ook via e-mail contact opnemen via vertrouwenspuntsport@nocnsf.nl. Anoniem melden kan ook. Kijk voor de instructies of voor meer informatie op de website van het vertrouwenspunt sport: https://www.nocnsf.nl/vertrouwenspuntsport