Contact

Algemene Zwemvereniging Leidschendam (AZL)
Clubhuis 'De Voorhal'
Fluitpolderplein  1d
2262 ED Leidschendam 
Nederland

  Afdrukken
 
 

Voor gerichte informatie over een bepaald onderdeel van AZL kunt u rechtstreeks contact opnemen met de onderstaande personen:

Algemene informatie   info@azl.nu
Contact voorzitter  Marcel Schapers voorzitter@azl.nu
Dagelijks bestuur   bestuur@azl.nu
     
Waterpolo Polo commissie

 waterpolo@azl.nu

Wedstrijdzwemmen Wedstrijdcommissie SG De Vliet wzc@sgdevliet.nl
Sport en Spel Raymond Ledeboer sportenspel@azl.nu
Leszwemmen Marja van der Meer leszwemmen@azl.nu
Diplomazwemmen Voor specifieke vragen over diplomazwemmen diplomazwemmen@azl.nu
Snorkelen Mark Rink snorkelen@azl.nu
     
Clubhuis Ton de Kwant en Karola Latté clubhuis@azl.nu
     
Informatie Contributie Loek van Houten contributie@azl.nu
Lidmaatschap beëindigen   opzeggen@azl.nu
     
Wilt u anoniem iets melden, neem dan contact op met
Vertrouwenspersoon AZL vertrouwenspersoon@azl.nu
of neem contact op met het Vertrouwenspunt Sport van NOC-NSF. Het telefoonnummer van het Vertrouwenspunt Sport is 0900 202 5590. en kost €0,10 per minuut. De hulplijn met professionele hulpverleners is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 8:00 tot 22:00 uur en op zaterdag van 12:00 tot 16:00 uur. Op zondag is geen bereikbaarheid.

 

 

Postadres

Alemene Zwemvereniging Leidschendam
Postbus 201
2260 AE  LEIDSCHENDAM